3.5 C
İstanbul
30 Ocak 23, Pazartesi
spot_img

10 maddede Fenerbahçe’deki çöküş

Mentor

Antalya maçının ortaya çıkardığı gerçekler:

1- Vitor Pereira’yı kovmak çok büyük yanlıştı.

2- Fenerbahçe’nin sorunu futbolcu, teknik adam veya kalite değil, onlara güvenli ve kaliteli çalışma ortamı sağlayamayan Ali Koç.

3- Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin dostu değildir, Kulüp üzerinde kendi emelleri olan biridir.

4- Ali Koç doğru ile yanlışı ayırma becerisi olmayan, “yaşamı” tanımamış, kendi seçim ve kararlarına sahip çıkamayan ve korkakça davranan bir sırça köşk çocuğudur.

5- Futbol gibi sıradan, kitlesel bir işçi sınıfı oyunun onun romantizmi ve kararsızlığı ile yönetilmesi mümkün değildir.

6- Ali Koç Harvard diplomasını nasıl aldığını açıklamalıdır çünkü bir Harvard mezununun Rıdvan gibi bir köylü kurnazı ve kirli medyanın elinde oyuncak olması akla mantığa sığan bir durum değildir.

7- Fenerbahçe yönetimi Fenerbahçe Spor Kulübü sporcularına her şartta motivasyon sağlayacak liderlikten yoksun ve acizdir.

8- Ali Koç, Fenerbahçe düşmanlarının elinde oyuncak olmuştur.

9- Kirli spor medyasında Vitor Pereira’yı anlayacak yetkinlikte ve yeterlilikte yorumcu yoktur, olamaz da çünkü hepsi kendi cebine seslenen Makyavelist çirkin adamlardır.

10- O adamlar Fenerbahçe’yi koruması gereken Ali Koç’u manipüle ederek Fenerbahçe’ye büyük zarar vermişlerdir.

Her gün hasat ettiği hasara göre karar alıp ektiği tohumlara yeşerme şansı tanımayacak kadar kısa vadeli düşüncelere sahip olan Ali Koç gibi biri Fenerbahçe başkanlığı yapamaz.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, medyanın ve gazetecilerin sorunlarını ve geleceğini tartışmak isteyenlere kapısı açık, kar amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
666TakipçilerTakip Et
11,153TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler