9.7 C
İstanbul
28 Mart 23, Salı
spot_img

Kim bu 11 kişi?

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Yüksek Divan Kurulu (YDK) cumartesi günü (dün) yapıldı. Kulüp üyesi Mehmet Doğan, toplantıyla ilgili izlenimlerini Twitter hesabından şöyle paylaştı:

3 kongre üyesi olan ailemi temsilen Divan Kurulu’na gittim. Beklentim, Fenerbahçe’nin bu kirli düzenin içinde kalması veya tamamen dışına çıkması konusunun Genel Kurul’a götürülmesi ile ilgili kararın alınması idi.

Ben ve ailem hiçbir kirli düzenin içinde piyon veya oyun kurucu olmadığımız için, eğer bu konu Genel Kurul’a getirilirse bizim ailemizin duruşu net olacaktır.

Ancak kirli düzenin içerisinde kalıp kalmamak konusu işini bırakıp oraya gelen insanlara sorulmadı. Yönetim kendi arasında konuyu oylamış ve 11 kişinin piyon olmaya/ mücadeleye devam edelim, 3 kişinin olmayalım oyuyla karar alınmış.

Ali Başkan “piyon olmayalım” diyen 3 kişiden 1 tanesiymiş.

Kalan 11 kişi, artık kimse bu kişiler, Başkan’a rağmen piyon olmaya / veya mücadeleye devam etmeye karar vermişler.

YDK Başkanı Uğur Dündar Beyefendi de, “Yönetim Kurulumuzun (YK) yanındayız” diyerek konuyu kapattı. Bağıran çağıranlar oldu ama nafile.

11 YK üyesi ve YDK Başkanı Uğur Dündar Beyefendinin anlamadığı şu, bakın biz bıktık. Artık şampiyon olmak veya olmamak kişisel olarak umurumuzda bile değil.

Bu düzen kokmuş. Kokuşmuş. Neye mal olacaksa olsun çıkın içinden.

Bugün çok net olarak anladık ki, 11 YK üyesi ve Uğur Dündar Beyefendi Başkan’a rağmen sonuna kadar devam edeceğiz dediler.

Uğur Bey delikanlı gibi tarafını belli etti. Şimdi benim öğrenmek istediğim sistemin içinde kalalım diyen o 11 YK üyemizin isimleri.

Sistemin dışına çıkmak konusu Genel Kurul’a gelse, herkes biliyor ki, Genel Kurul “maçlara çıkmayalım, gerekirse küme düşelim” diyecek

Bu 11 YK görevlisi arkadaşımız ve Uğur Dündar Beyefendi Genel Kurul’a sorulması gereken konu hakkında kendileri kararlarını vermişler.

Madem bu 11 YK görevlisi arkadaşımız Genel Kurul adına bu kararı vermiş. Bir zahmet çıkıp isimlerini de bizlere bahşetsinler.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, medyanın ve gazetecilerin sorunlarını ve geleceğini tartışmak isteyenlere kapısı açık, kar amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
666TakipçilerTakip Et
11,189TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler