19.7 C
İstanbul
20 Mayıs 24, Pazartesi
spot_img

Nasrullah Ayan kalp krizi geçirdi

İş insanı Nasrullah Ayan, konuk olduğu Artı TV’nin canlı yayınında kalp krizi geçirdi. Yayın sırasında aniden fenalaşan Ayan, “Ben biraz rahatsızım. Devam edemeyeceğim” diyerek ayrıldı. Kalp krizi geçiren Ayan’ın kalbinin durduğu ve daha sonra çalıştırıldığı belirtildi. Edinilen bilgiye göre; yoğun bakımda uyutulan Ayan’ın durumu 48 saat sonra tekrar değerlendirilecek.

Gece boyunca bazı siteler Ayan’ın vefat ettiğini duyurdu ancak yakınları bu haberleri doğrulamadı. Gazeteci Hayri Demir de Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “TV programımızda kalp krizi geçiren ve yoğun bakıma kaldırılan Nasrullah Ayan’ın hayatını kaybettiği haberleri dolaşıyor. Bu bilgi asılsız, kendisi hala yoğun bakımda” dedi.

Kardeşi Abdullah Ayan da bu sabah Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Kardeşim ciğerparem #nasrullahayan beyni tepki veriyor, gözlerini oynatıyor.. dualarınızı esirgemeyin” diye yazdı.

Ekonomist Cüneyt Akman kişisel sosyal medya hesabından “Değerli dostum Nasrullah Ayan kalp krizi geçirmiş. Şimdi yoğun bakımdaymış, İrfan’dan (Taştemur) aldığım bilgiye göre. Acil şifalar dilerim. İnşallah bunu da atlatacaktır” paylaşımında bulundu.

“Borsa Kralı” lakaplı Ayan, Türkiye’de borsanın kurucuları arasında yer alıyor. Birkaç yıl önce aynı adı taşıyan bir kitap da yazan Ayan’ın, Youtube kanalında ve Twitter hesabında kendine özgü üslubuyla yaptığı ekonomi analizleri yakından takip ediliyor.

(Gazete Duvar, Medya Günlüğü

Medya Günlüğü

Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
678TakipçilerTakip Et
11,500TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler