18.7 C
İstanbul
15 Haziran 24, Cumartesi
spot_img

İmamoğlu’na sorular

Mentor

Madem gündem İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, biz de Fenerbahçeli olarak Sayın İmamoğlu’na sorularımızı soralım…

1-Bir spor kulübü Torunlar Center’ın yanında 2.700 metrekare arsasına 1.000.000.000 TL’lik proje yapıyor. Mevcut metrekare satış fiyatları ile oraya en az 20.000 metrekare inşaat yapılmalı. Bu rakam o bölgedeki inşaat emsal değerlerine uyuyor mu? Çünkü Torunlar Center’da inşaat emsali 2.75 imiş, bu kulübün inşaatı için bu rakam neredeyse 3 kat aşılmış görünüyor. Yoksa planda değişiklikler mi yapıldı?

2-Eğer rakamlar doğru ise Fenerbahçe’nin Ataşehir’deki arazisine aynı emsali uygulamayı düşünür müsünüz?

3-Odatv’nin haberine göre, satışı yapan firmanın İskender Paşa cemaati ile ilgisi varmış, İBB’nin tarikatlarla mücadele etmek yerine onlara para aktardığını mı düşünmeliyiz?

4-Mecidiyeköy trafik nedeniyle yaşanmaz haldeyken bu projeye kim onay verdi?

5-3 Temmuz nedeniyle Fenerbahçe’ye karşı kininiz devam ediyor da bu işleme o yüzden mi izin veriyorsunuz? 3 Temmuz’a inanıyorsanız, bu sizin şimdiki politik duruşunuzla çelişmiyor mu? Fetö tezlerini desteklemiş olmuyor musunuz?

6-Eğer siyaseten başarılı olursanız başka bir Trabzon milliyetçiliği ve Fenerbahçe linci yaşar mıyız?

Saygılarımla…

Medya Günlüğü

Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
678TakipçilerTakip Et
11,500TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler