24.5 C
İstanbul
16 Haziran 24, Pazar
spot_img

Tele1’de ayrılık

Yaklaşık 1 yıl önce TELE1’de program müdürü olarak görev yapmaya başlayan Berna Can kanal ile yollarını ayırdı.

Ayrılık haberini Twitter hesabından duyuran Can, “Tele1 ile yollarımızı resmî olarak ayırmış bulunmaktayız. Bir yıla yakın süren yol arkadaşlığımızın karşılıklı kattığı ve kazandırdığı değer şüphesizdir. Görev ve yetki devri yaptığım arkadaşlarıma ve Tele ailesine bu uzun ve zor yolculukta sonsuz başarılar dilerim” dedi.

Can paylaşımının devamında “Bana ve yayın anlayışıma güvenen tüm yönetici, dost ve konuklarıma, programcılarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Bir gün bir yerlerde, yeniden ve mutlaka” dedi.

Can daha önce de Halk TV’de program müdürü olarak görev yapmıştı.

Kimdir?

Berna Can, 24 Temmuz 1980 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Kariyerine yerel yayıncılıkta köşe yazarı olarak başlayan Can, ulusal medyada sırasıyla Habertürk, CNN Türk ve Cem TV’de olmak üzere birden fazla programın yapım ve yayın yönetmenliğini yürütmüştür.

Erol Mütercimler’le Aynanın Arkası, Önay Alpago & Hüsniye Kaya ile 10 Numara, Gündem Özel gibi başlıca programların yapımcılığını üstlenmiştir.

2014 Yerel Seçimleri Adana Seçim Koordinatörlüğü & 2019 İzmir / CHP Menderes Seçim koordinatörlüğünü görevlerini üstlenmiş olan Berna Can, Şişli Belediyesi Medya Müdürlüğü görevinden ayrılarak kariyerine Halk TV’de devam etmiştir.

(Medyaradar)

Medya Günlüğü

Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
678TakipçilerTakip Et
11,500TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler