3.5 C
İstanbul
30 Ocak 23, Pazartesi
spot_img

‘Önünüze geleni muhalif sanıyorsunuz’

Gazeteci Enver Aysever, Halk TV’de çalışan meslektaşı Emin Çapa’yı ağır sözlerle eleştirdi.

YouTube hesabından bir video paylaşan Aysever, “Emin Çapa TÜSİAD’ın danışmanı. Emin Çapa Cargill’in adamı. Türkiye’de mısırdan şeker üreten çocuklarımızı kanser yapan firmanın, şeker fabrikalarını kapattıran ekran yüzü Emin, TÜSİAD’da başkan danışmanı Emin. Kendi CV’sinde yazıyor. Siz de önünüze geleni muhalefet sanıyorsunuz. Mehmet Ali Çelebi’yi de çok seviyorduk, ne oldu?” dedi.

Daha sonra Çapa’nın biyografisini okuyan Aysever “Bu arada üniversiteye girdiği yıl diyor. Hangi üniversiteyi bitirdiği belli değil. Erdoğan gibi onun da diploması var mı yok mu belli değil. TÜSİAD’cı birisi emek meselesinde neyi savunabilir” diye konuştu.

Şeker fabrikalarını Cargill’in kapattığını iddia eden Aysever, “Biz Cargill dosyası yaptığımızda bütün medyada olduğu gibi üzerimize bindiler. Cargill dosyası yaparken üzerimize kim bindi Serdar Akinan biliyor, çıksın anlatsın. Şimdi ben Halk TV’nin neyini seveyim. Biz oradayken ulusalcılık falan vardı en azından” ifadelerini kullandı

 

(Medyaradar)

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, medyanın ve gazetecilerin sorunlarını ve geleceğini tartışmak isteyenlere kapısı açık, kar amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
666TakipçilerTakip Et
11,153TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler