20.7 C
İstanbul
4 Ekim 23, Çarşamba
spot_img

İsmail Küçükkaya Halk TV’de

Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu, deneyimli gazeteci İsmail Küçükkaya’nın kanala transfer olduğunu duyurdu.

Twitter hesabından yaptığı ilk paylaşımda isim vermeyen Mahiroğlu, “Bu yola çıkarken Türkiye’nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin” dedi.

Mahiroğlu bir sonraki paylaşımında ise, ismini vermediği kişinin İsmail Küçükkaya olduğunu belirtti.

“Sevgili Halk TV  izleyicileri, az önce  isim vermeden Halk TV’de yeni başlayacak bir arkadaş  için tweet attım” diyen Mahiroğlu, “Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre değil.  Hoş geldin İsmail Küçükkaya” sözleriyle ünlü gazetecinin Halk TV kadrosuna katıldığını açıkladı.

Odatv’ye konuşan Küçükkaya, haftanın 5 günü sabah programı yapacağını söyledi. Her hafta cuma günü de “prime time” olarak adlandırılan en çok izlenen saatlerde akşam programı yapacağını belirten dile getiren Küçükkaya, “12 Eylül’de başlıyorum” dedi

Küçükkaya, kısa süre önce Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Tatil bitiyor. Sabah buluşmalarımız başlıyor. Çok yakında” demişti.

(Medyaradar)

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, medyanın ve gazetecilerin sorunlarını ve geleceğini tartışmak isteyenlere kapısı açık, kar amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
666TakipçilerTakip Et
11,278TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler