26.4 C
İstanbul
12 Haziran 24, Çarşamba
spot_img

Hasan Erşan Odatv’de

35 yılık gazeteci Hasan Erşan Odatv’de haber koordinatörü görevine getirildi. Deneyimli gazeteci, Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla ile el sıkışarak göreve başladı.

Odatv Genel Yayın Yönetmeni Atilla, Erşan’ın Odatv ekibine katılımını sosyal medya hesabından yaptığı ”30 yıllık dostum, güzel insan, iyi gazeteci @hmuratersan bundan sonra Odatv de… Onunla daha güçlüyüz. Bizi takip etmeye devam edin” paylaşımla duyurdu.

Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu’nun kurumdan ayrılması ile yeniden yapılanmaya giden Odatv’de önce genel yayın yönetmenliğini üstlenen Serdar Cebe ve Haber Koordinatörü Elif Yılmaz geçen aylarda görevlerinden ayrılmışlardı.

Hürriyet gazetesinde uzun yıllar görev yapan Atilla ise geçen Kasım ayında genel yayın yönetmenliğini görevini üstlenmişti.

Kimdir?

Sosyoloji eğitimi alan ve mesleğe 1987 yılında Milliyet gazetesinde başlayıp Sabah’ta devam eden Hasan Erşan, Star Gazetesinin kuruluşunda yer almış, Süper Kanal’da haber müdürlüğü görevinde bulunmuştu. Bir dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde basın danışmanı da olarak görev yapan Erşan daha sonra Sabah’a dönmüştü.

Adliye muhabirliğinden sonra Cumhurbaşkanı ve Başbakanların programlarını izleyen Erşan 2009 yılında Milliyet ve Hürriyet gazeteleri istihbarat servislerinin DHA bünyesinde toplanması ile bu ekibin başına getirilmişti. 2018 yılında ise bu görevinden ayrılma kararı almıştı. Gazete ve ajanslarda büro şefliği , istihbarat şefliği gibi görevlerde bulunan Erşan sürekli basın kartı sahibi.

(Gerçek Gündem)

Medya Günlüğü

Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
678TakipçilerTakip Et
11,500TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler