3.6 C
İstanbul
30 Ocak 23, Pazartesi
spot_img

‘Ben Sadettin Teksoy’ döndü

1990’lara damga vurmuş kişilerin başında gelen Sadettin Teksoy ‘Teksoy Görevde’ programıyla hafızalara kazınmıştı. Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan ünlü sunucu Güldür Güldür Show yılbaşı özel bölümü konuklarından biri olarak görenleri şaşırttı. Sadettin Teksoy’u görenler bir hayli sevindi.

Araştırmacı gazeteci Teksoy ”Geceleri sesler geliyormuş buradan” diyerek sunduğu yapımlarla izleyenleri ekranlara kilitlerdi. Parmağını ekranlara uzatarak söylediği “Ben Sadettin Teksoy” repliğiyle hafızalardan silinmeyen Teksoy, uzun zaman sonra ekran karşısında sevenlerini selamladı.

Artık televizyon yapımlarıyla ekranlara çıkmayan Teksoy, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Güldür Güldür Show’un yılbaşı özel bölümüyle ortaya çıktı. Bir ailenin evinde ortaya çıkan gizemli kara deliğin olduğu skeçte rol alan Sadettin Teksoy’u görenler hayli sevindi.

(Medyaradar)

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, medyanın ve gazetecilerin sorunlarını ve geleceğini tartışmak isteyenlere kapısı açık, kar amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
666TakipçilerTakip Et
11,155TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler