26.4 C
İstanbul
13 Temmuz 24, Cumartesi
spot_img

‘Ben düdüklü tencereyim’

Sözcü Ana Haber’de yayın hayatına başlayan Fatih Portakal, “Düdüklü tencereyim ben. Her şeyi söyleyeceğim. Farkındalık yaratacağım. Toplumun gazını alacağım” dedi.

Yayın hayatına başlayan Sözcü TV’de görev değişimi yaşanmış, Yılmaz Özdil, genel müdürlük görevinden ayrılmıştı.

Özdil’in ayrılığıyla ilgili kanal yönetimi tarafından yapılan baskı ve altılı masada yaşanan adaylık krizinde Meral Akşener’e destek vermesi nedenleri ortaya çıktı.

Yaşananların ardından Sözcü TV’de bir görev değişimi yaşandı ve genel müdür koltuğuna deneyimli televizyoncu Alişer Delek oturdu.

Görev değişikliğinin ardından kolları sıvayan Delek’in transfer bombalarından biri de uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü ekran yüzü Fatih Portakal oldu.

Portakal, Sözcü Ana Haber’de dün akşam itibarıyla yayın hayatına başladı.

Gündemle ilgili sunacağı haberler öncesi konuşan Portakal, Fox TV’de nasılsa Sözcü TV’de de aynı şekilde devam edeceğini, farkındalık yaratacağını ve her şeyi söyleyeceğini belirtti.

Portakal, “Düdüklü tencereyim ben. Her şeyi söyleyeceğim. Farkındalık yaratacağım. Toplumun gazını alacağım. İlk saniyeden muhalefete mi başladın diyecekler. Evet arkadaş. Düdüklü tencereyim, insanların sesini duyuracağım.” dedi.

(Medyaradar)

Medya Günlüğü

Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

Medya Günlüğü
Medya eleştirisine odaklanan, özel habere ve söyleşilere önem veren, dilediği konuda özgürce yazmak isteyenlere kapısı açık, kâr amacı taşımayan bir site.

İlginizi Çekebilir

4,757BeğenenlerBeğen
678TakipçilerTakip Et
11,600TakipçilerTakip Et

Popüler İçerikler