Nasrullah Ayan'a son görev

Nasrullah Ayan'a son görev

3 Eylül 2022 Cumartesi  |   Günlük

Bir televizyon kanalındaki canlı yayına uzaktan bağlandığı sırada kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Nasrullah Ayan için Mersin'in Yenişehir ilçesindeki Muğdat Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. 

Dünya'nın haberine göre törene, Ayan'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 

64 yaşına hayata veda eden Ayan'ın naaşı, ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Mersin Şehir Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi. 

Gaziantep'te, 1 Eylül'de bir televizyon programına uzaktan bağlanarak değerlendirmelerde bulunduğu sırada kendisini iyi hissetmediği için yayına devam edemeyeceğini belirten iş insanı Ayan, evdeki yakınları tarafından SANKO Hastanesine kaldırılmıştı. 

Duran kalbi çalıştırılan Ayan, yoğun bakım ünitesindeki müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Veda videosu

Uzun süre Ayan'la çalışan ve yakın zamana kadar Youtube'da birlikte program yapan Devrim Akyıl'ın "Borsa Kralı"na veda videosu: