Katil gazeteci olamaz

Katil gazeteci olamaz

10 Kasım 2020 Salı  |   Mentor

Dr. Paul Joseph Goebbels gazeteci, tüm dünyayı kana bulayan Nazilerin yalanlarla iktidar olup milyonlarca masum insanı öldürmesini sağlayan en önemli figür. Hitler, belki Göring ve Himmler, sonra Goebbels. Tüm "suçlu Yahudi" yalanını Alman halkına yutturan ve bunun için gazeteciliğini kullanan aşağılık bir katil. 

Savaş sonrası yaptıklarının bilinci ile 4 çocuğunu siyanürle zehirleyip karısını öldürdükten sonra intihar eden bir canavar. Tüm dünyadaki kaynakları tarayın, bir tane bile "Goebbels gazeteciydi, ona yöneltilen suçlamalar haksızdı" diyen tek satır göremezsiniz çünkü gazeteciliği kullanan bir katildi ve herkes bunu çok iyi biliyordu. 

Peki Fetö'nün uydurduğu yalanlara halk nezdinde meşruluk kazandırmak için kamuoyunu yalana ve sahte belgeye boğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığına yönelen saldırının ve yüzlerce masum insanın ölümünden ve acısından sorumlu Ahmet Altan nasıl gazeteci oluyor? Dönemin tüm kaynaklarını kullanmış, bir paçavra değerindeki gazetesini halka açıp küçük yatırımcıyı tokatlayacak kadar Fetö tarafından desteklenmiş bir cinayet örgütü üyesi, bir katil, nasıl gazeteci oluyor? 

Tüm medya elden geçerken nasıl olmuştu da bu Altan familyasına yakın isimler yerlerini korumuş, medyanın kaymağını yemeye ve ayrıcalıklarını korumaya devam etmişlerdi. 

Fetö yalanlarla Atatürk'ün kulübüne saldırırken yeğeni, eski kocası, kuzeni, tüm alt ve üst soyu Fenerbahçe'ye sistematik şekilde saldıran bir Ahmet Altan nasıl sadece gazetecilik yapmış oluyor? Yarbay Ali Tatar'a anlatsanıza Ahmet Altan'ın gazeteci olduğunu, inanan çıkar mı? 

Altan gazeteci değildir hepimiz şahidiz, tüm toplumun gözü önünde oldu, yalanları ile masum insanları ölüme sürüklemiş bir suçlu, terör örgütü üyesidir. 

Bir Fenerbahçeli olarak adalet istiyorum, her gün yalanları ile yüreğimizi yaralayan Ahmet Altan'dan ve ilintili olan herkesten adalet önünde hesap vermesini istiyorum. 

Ergenekon, Balyoz yalanları ile canlarından olan acı çeken yüzlerce vatansever ve aileleri adalet istiyor. 

15 Temmu'zda öldürülen 246 şehit adalet istiyor. 

Goebbels gazeteci değildi, şahsen kimseyi öldürmemiş olsa da 2. Dünya Savaşındaki her ölümden sorumluydu. 

Ahmet Altan da gazeteci değil, Fetö'nün döktüğü her damla kandan, yıktığı her yaşamdan ve aldığı her candan Fethullah Gülen kadar sorumludur. 

Ahmet Altan'ı savunan herkes Fetö'ye hizmet ediyor ve "aptal aydın" numaralarını artık kimse yemiyor.