Zafer günü, hesap günü

Zafer günü, hesap günü

9 Ekim 2015 Cuma  |   Mentor

3 Temmuz 2011 de başladı bugün bitmedi ama yeni bir evreye geçiyor; hesap günü..

Fenerbahçe'yi mahkum edince mahkemeleri alkışlayan ama Fenerbahçe aklanınca mahkemeleri hukuksuz ilan eden ahlaksızlıktan,

TFF, Fenerbahçe yöneticilerine ceza verince adil, Fenerbahçe'ye ceza vermeyince siyasetin kararı diyen rezillikten,
Fenerbahçe'ye ceza veren UEFA'yı şikeye delil gösteren ama yöneticilerine ceza vermeyen UEFA'yı görmeyen ikiyüzlülükten,
kısacası Fenerbahçe düşmanlığı dışında hiç bir anlam ve içeriği olmayan 3 Temmuz ve paydaşlarından hesap sorma günü.

Henüz mahkemeler 3 Temmuz paydaşlarını mahkum etmedi ama onlar çoktan halkın vicdanında mahkum oldular.

Fenerbahçe'nin vicdanlardaki zaferi kesin ve geri dönülemezdir.

Bu toprakların insanları binlerce yıldır mağdura kucak açar, şefkatlidir.

Fenerbahçe'ye şikeci diyen ve demeye devam eden  ahlak yoksunu, ikiyüzlü, ırkçı ve ayrımcıların kalemi vicdan mahkemelerinde çoktan kırıldı bile.

Fenerbahçe'ye şikeci diyen herkes çoktan boyunlarında görünmez ama okunabilir güvenilmez, inanılmaz, kirli ve karanlık hükmü ile dolaşıyor. 

Fenerbahçeli'si, Galatasaraylı'sı, Beşiktaşlı'sı, AKP'lisi, CHP'lisi, HDP'lisi, MHP'lisi sağcısı solcusu fanatik değil de muhakeme etme becerisi olan sessiz çoğunluk gerçeği biliyor.

Fırsat bu fırsat diyen, Fenerbahçe'nin üzerine çullananlar vicdanlarda o kadar mahkum oldu ki sponsor bile bulamıyorlar.

Fenerbahçe'yi yıkalım dediler Fenerbahçe tek seferde hepsini yıktı, yok etti.

Utançları çocuklarına miras kalacak.

Fenerbahçe'nin zaferi mutlak ve kesindir, bundan sonraki mücadele sadece suçluların hakim karşısına çıkarılması için devam edecektir.
Para onların olsun, tazminatlar sadakamız olsun, Fenerbahçe'nin parası var çünkü o bu ülkenin yegane evladı, zaten öyleydi 3 Temmuz sonrası bütün vicdanlarda da onaylandı, kesinleşti. Bu halk sofrasına her gün Fenerbahçe için de bir tabak koyar, koyuyor, koydu kimsenin parasına ihtiyacı olmaz Fenerbahçe'nin.

3 Temmuz'da işlediğiniz suçlar için polis, savcı, hakim, avukat, gazeteci, kulüp başkanı, TFF yöneticisi, UEFA Başkanı bir gün hakim karşısına çıkacaksınız Fenerbahçeli bunu sağlayana kadar mücadele edecek.

Biz 4 yıldır huzur içinde uyumadık, bundan sonra siz de sakın uyumayın çünkü birgün gerçek polisler gelip sizi gerçek savcıların karşısına çıkaracak ve gerçek hakimler suçlarınızın hesabını soracak.

O soğuk demirler bir gün sizin bedeninizin üzerinde gölgelenecek mutlaka.