Verin Ozan'ı Beşiktaş'a!

Verin Ozan'ı Beşiktaş'a!

5 Ocak 2018 Cuma  |   Mentor

Hikaye çok eskiden başladı o günlerde sorgulamasam bile bugün anlıyorum ki 103 gollü şampiyonluğun bir Fenerbahçe fırtınasına dönüşmemesinin, 8-10 yılı domine edememesinin nedeni; senin yarattığın "Sakaryalılar Grubu" imiş.

Feyyaz Uçar'lar, Tanju Çolak'lar...Hep kendi sorunlu takıntılarını Fenerbahçe'nin önüne koyup Fenerbahçe'ye zarar verdin. Bu adamları severim sevmem ama ben sırtında Fenerbahçe forması var diye onları desteklemiştim ama sen içinde iken Fenerbahçe için onları desteklemedin.

Artık iyi insan olmadığını da öğrendik, sana güvenen Daum ve Alex'i sırtından hançerledin.

Hiç iyi hoca olmadın, sana hiç inanmadım. UEFA yarı finali için tek gol yeterken maçın tek şutunu atan Stoch'u maçın sonuna kadar yanında oturttun.

3 Temmuz kahramanı rolüne soyundun ama o da sınırlı yeteneklerini parlatmak için bir oyundu, hiç tereddüt etmeden Fenerbahçe'ye her gün hakaret eden gazeteye yazar oldun çünkü sana Fenerbahçe değil medya desteği lazımdı.

Yetmedi,  Fetö'nün polisi ile Fenerbahçelileri gazda boğmak için provokasyon yapan insanlarla aynı yeşil çimde yürümekte sakınca görmedin çünkü samimi değildin,Fenerbahçe umurunda değildi gelecekte kendini nereye konumlandırıp yolunu açacağını düşünüyordun bunun yolu o gün Fenerbahçe'den değil o sahada top koşturanlardan geçiyordu.

Ödülünü aldın, işsizken kamu destekli bir takıma hoca oldun.

"Şikeci Fenerbahçe" diye bağırdılar umurunda olmadı çünkü senin için Fenerbahçe sadece Benjamin Franklin resmi ile anlamlıydı.

Medyaya ve ilişkilere yaptığın yatırım karşılığını verdi, Fenerbahçe'ye döndün ama tüm medya ve kamu desteğine rağmen kısıtlı yeteneklerin yükü taşımana yetmedi kaçtın, yaptığın transferlerin çöp olduğu ortaya çıktı.

Ama sen bunun hakkından da gelirdin, 22 yaşında bir çocuğa, Fenerbahçe'nin, ülkenin bir değerine faturayı kestin, hepsini, bütün hatalarını medyadaki yandaşlarınla özellikle yazar olduğun Fenerbahçe düşmanlığı ile ünlü gazetenin desteği ile unutturdun.

Sahi hocam sen 22 yaşında bir çocuğu yönetemiyorsan, ona Fenerbahçe formasını değerini anlatamıyorsan niye ve nasıl Fenerbahçe'nin hocası oldun? 

Belli ki genç olsun yaşlı olsun yıldız oyuncu konusunda sorunların var, Fenerbahçe'yi tükettin, tükettiniz, Ozan'ı hatta Elif'i tüketmeyin, verin Ozan Tufan'ı Elif Elmas'ı bedavaya Beşiktaş'a bari onun geleceği kurtulsun!

Ne Şenol Güneş'i ne de Fatih Terim'i severim ama her ikisi de genç oyuncular yetiştirebildiklerini gösterdi ama sen sadece tüketiyorsun, kimi kazandırdın?   

Yaşamımda bir Fenerbahçeli olarak yüzüm hiç yere düşmedi ama sizden, Fenerbahçe'yi içine soktuğunuz durumdan utanıyorum.