Uçkur!..

Uçkur!..

6 Mart 2018 Salı  |   Serbest Kürsü

Namusu bacak arasında arayanlar ya çocukluklarında tuhaf şeyler yaşamışlardır ya da genlerinde deformasyon olduğundan kafaları sadece uçkura başar. En baştan bu tespiti yapalım ve kenara koyalım.

Son günlerde veciz basınımız sürekli bazı manyakların uçkurlarıyla ilgili fantazilerini haber yapıyor. Hal böyle olunca saygı değer ahalimiz de sanki bir şeyleri takip ediyormuş gibi bu konulara meylediyor. 6 yaşındaki kızların evlenmesi, asansörde halvet, kadınların deşarj için dövülmesi, genç kaynanaların şehveti kabartması vs. Belli ki bunlar bilerek halka empoze edilen şeyler. Amaç, insanların konuşacakları konuları belirleyip burunlarının ucundaki asıl meselelere dikkat etmemelerini sağlamak. İse yarıyor mu, kesinlikle evet! Memlekette zaten gizli bir ensest sapıklık var, üstüne bu tür zırvalar medyada yayınlanınca faal sapıklarla henüz faaliyete geçmemişler cesaretleniyor.

Sokağa çıktığınızda dikkat edin. Özellikle, kalabalık yerlerde, toplu ulaşımın olduğu yerlerde dikkatlice gözlemleyin. Başı açık hatunlara manyakça bakan kart sığırları hemen farkedeceksiniz. Kendi karısını, kızını, bacısını eve zincirleyip, eli uçkurunda sabahtan akşama kadar onun bunun kızına karısına bakar. Fındık kadar beyninde fanteziler üreterek tüm şehri dolanır durur. Eğer hatunun kafası kapalıysa onu pas geçer ama bir taraftan da içi içini yer.

Bu durumun bir tık ötesi sokaklarda alenen tacizler, tecavüzler. Ramak kaldı.

Ben ise bu sapıklara diyorum ki;

Sakın benim olduğum bir ortamda bir kadına mal gibi bakmaya , ağzını açıp bir laf etmeye hele hele ön ayaklarınla temas etmeye kalkma. Polisi falan aramam, seninle adam gibi konuşmaya falan kalkmam.  İnan, benim gibi düşünen ve yapacak yığınla adam var bu ülkede. Bir kıvılcıma bakar. O sapık manyakların dediklerine de sakın ha güvenme. Birinizi benzettikten sonra onların hepsi sus pus olur, anında satarlar.

Balık baştan kokuyor.  En baştaki kişiler bu sapıklara göz dağı vermezse bunlar azar ama her şey bir yere kadar.

Sakın sınırları zorlamayın, akıllı olun, tepemin tasını attırmayın. Bu işin şakası yok.  

Analizör