İşte bunlar hep tesadüf

İşte bunlar hep tesadüf

23 Eylül 2019 Pazartesi  |   Mentor

Bu Fenerbahçe ilginç bir camia, başına gelenler hep tesadüf sayılır; kimse inanmaz mesela Fenerbahçe 3 Temmuz’da “Memleket elden gidiyor” derken bakanlar falan “Cemaatin ne işi olur Fenerbahçe ile” diye dalga geçer ama zaman en adil yargıçtır, Cemaatin katiller sürüsü olduğu ortaya çıkar. 

İşte bu tesadüfler bugün de aynen devam ediyor. 

Mesela Fenerbahçe'ye kumpas davasında bu kanlı Fetö örgütünün bir üyesi “Fethullah Gülen terörist değildir” deyip Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u Aziz Yıldırım'ın akibetine uğramakla tehdit ediyor. Yahu bu örgüt çökmemiş miydi nasıl oluyor, tesadüf işte. 

Sonra MHK Başkanı ülkede onca gazete ve gazeteci varken sahibi Fetö’den kaçak olan bir gazeteye beyanat vermesin mi? Üstelik dünyada eşi görülmemiş bir şekilde hem yargıç hem de savcı olarak ortada daha bir dava bile yokken, üstelik kendisi bu davada taraf olacakken. Elbette bu çok doğal bir uygulamadır, mesela bir hakim daha cinayet konusunda ihbar bile gelmeden “Vallahi billahi katil suçsuzdur eğer bu katili tutuklarsanız hakimlikten istifa ederim” falan diyebilir, bu evrensel hukuktur ve tesadüftür. 

Bitmedi, MHK Başkanı’nın açıklama yaptığı gazetecinin bu Fetö çetesinin azılı militanlarından Mehmet Baransu ile fotoğrafı çıkmasın mı? Bu Mehmet Baransu öyle sıradan bir Fetöcü değil, TSK'ya kurulan kumpasın en önemli adamı, Fenerbahçe'ye kurulan 3 Temmuz kumpasından hemen sonra şampiyonluk kutlamalarına falan katılacak kadar üst düzey ama elbette tesadüftür. 

Siz şimdi bitti sanıyorsunuz ama başka bir tesadüf daha olmasın mı, bu Fetö'nün azılı militanlarından Hakan Şükür adlı hilekar Okyanus ötesinden Fenerbahçe Başkanı’na ve kulüp aleyhine video yayınlamasın mı? Tesadüf işte. 

Bu tesadüfler bitmiyor ama bitmiyor olması tesadüf olmadığını kanıtlamaz! Tam bunlar olurken devletin kanalında bir Fetö organizasyonu olan Türkçe Olimpiyatlarında spikerlik yapmış Ersin Düzen Fenerbahçe için 3 Temmuz imasında bulunmasın mı, elbette tesadüf gerçi yaptığı yüzüne vurulunca tam bir suç üstü psikolojisine büründü ama yine de tesadüf. 

Siz tesadüfün ne kadar tesadüf olduğunu bilmezsiniz, böyle peş peşe ve bir Fetöcü eski polisin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u tehdit etmesi ile ortaya çıkar ve peş peşe devam ederler. Şu Akın İpek ve Koza grubu vardı bilirsiniz, Fetö suç örgütünün kasası ve kara para aklama makinası, hah şu Londra'da kaçak olan Akın İpek o biliyorsunuz Fenerbahçe düşmanı bazı isimleri 3 Temmuz’da yüklü maaşa bağlamıştı Yine bir tesadüf olarak onlar da 3 Temmuz sürecince Fenerbahçe ve yöneticilerine Fetö’nün kanalından iftira etmişlerdi. Tesadüf tabii denk gelmiş yoksa amaç adalet olmalı. Serhat Ulueren, “Ben aslında Ahmet Çakar'ı istemiştim ama Aziz Yıldırım düşmanı olduğu için kanal yönetimi Erman Toroğlu'nu istedi” diyor. Kanal da Fetö kanalı Kanaltürk, işte o Erman Toroğlu da Fenerbahçe'ye üstelik mahkeme kararı varken aynı Fetöcü polis gibi 3 Temmuz imasında bulunmasın mı? Tesadüf işte. 

Bitmedi bu Hakan Şükür'ün açıklamasından sonra bazı insanlar ve bazı sosyal medya hesapları Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a aynı Fetö taktiği uygulayarak yalan ve düzmece bilgiler ile saldırmasınlar mı? Samanyolu TV izliyorum sandım ama tesadüf tabii. 

Bu kadar tesadüf ne Pansilvanya’da var ne de Fehtullah Gülen’de ama tesadüf işte kardeşim, tesadüf sakın ola ki kimseyi suçlamayın.