Huysuzluklarım-Toplu Gosterim (1)-(1.5.2013)

Huysuzluklarım-Toplu Gosterim (1)-(1.5.2013)

1 Mayıs 2013 Çarşamba  |   Serbest Kürsü

Twitter'da "Şunu takip edin pişman olmazsınız. Bunu takip edin şahane.." diye akıl veren arkadaşlar, siz beğendikleriniz, "forvırd" edin de ben boşu boşuna kendimi yormayayım…

Hem sizin filtrenizin gücünü görmüş olurum hem de durup dururken 2 gün sonra "anfarrov" edeceğim bir kişinin istatistiği ile oynamamış olurum.


Geçen gün bizim mahalle arasında tabelasında "Since 2012" yazan baklavacı gördüm. Vay arkadaş, bu ne vizyonerlik ve ileri vadeli hedef koymaktır?

(Veya "baklavacı dediğin 5-6 ayda iflas eder, ben 1 senedir buradayım demek ki psikolojik eşiği aştım" mesajı mı veriyor nedir?)


Faşizm artık mahalle baskısından kurtulsun ve faşist olanlar göğsünü gere gere "Ben faşistim" diyebilsin yahu. Adam her hücresine kadar faşist ama söyleyemiyor.

Yoksa yıllardır "Kahrolsun Faşizm" diye diye faşizm kahrolmuş olabilir mi? Veya sadece ben mi görmüyorum etrafımda faşist olduğunu iddia eden kimse?


Annem "Kendi kendine konuşana deli derler" diyordu. Kendi kendine konuşmadığını bilsem de sokakta cep telefonu ile konuşurken beden dilini konuşturana da deli diyorum ben.

Hele bir de kulaklıkla konuştuğu için 2 eli de serbest olanlar var ki, sanırsın miting kürsüsünde nutuk atıyor. Hişş arkadaş sakin ol, telefondaki seni görmüyor.

 

 

Dünyayı huysuzluk kurtaracak
Bir insana, olaya, duruma huysuzlanmakla başlayacak her şey.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Etiketler:  Eleştiri Medya