'Fenerbahçe'ye başkan atanamaz'

'Fenerbahçe'ye başkan atanamaz'

30 Mart 2018 Cuma  |   Mentor

1 Kasım 2016'da bugünleri gördüğümde yazdığım yazıya yukarıdaki başlığı atmıştım.

Fenerbahçe Çağlayan'da dayak yiyenlere, Anıtkabir'de Fenerbahçe bayrağına sarılanlara, Köprü'ye yürürken Fetö polisinin gerçek mermisine hedef olanlara, deplasman otobüslerinde uykusuz kalanlara, kaldırımları Fenerbahçe diye inletenlere aittir.

Bir kaç kongre eliti Fenerbahçe'ye başkan dikte edemez. 
 
Stadı dolduramayan, Fenerium'u rakip ciroların gerisine düşüren, Passolig liderliğini kaybeden bir yönetim anlayışının Fenerbahçe halkının desteğine sahip olduğunu söylemek sadece iyi niyetli bir dilek olmanın ötesine geçemez.

Ben Fenerbahçe'yi  mücevher şıkırdatan hanımefendilerin, Rolex saat takan beyefendilerin kongreleri için sevmedim. Ben Fenerbahçe'yi aristokrat seçkin gelenekleri, küçük burjuva lümpenlerinin halkı hakir gören entelektüel söylemleri için değil, Fenerbahçe ben olduğu için, Fenerbahçe biz olduğu için herkesten, her şeyden çok bizi kucakladığı için sevdim.
 
Kulübe başkan dikte ederseniz, Fenerbahçe 3 Temmuz'da bile kimsenin parasına muhtaç olmayan Fenerbahçe'yi, Fenerbahçe'ye ahlaksız ve şikeci diyenlerin parasına muhtaç edersiniz. 

Seçim umurumda değil merak bile etmiyorum çünkü Fenerbahçe halkının başkanını çoktan seçtiğini biliyorum.

Kongre üyeleri bunun farkında değilse seçimden sonra en az 30-40 tane Fenerbahçe'ye şikeci ve ahlaksız diyen sponsor bulmalarını tavsiye ederim çünkü Fenerbahçeli orada olmayacak.