Emre Gönlüşen hayatını kaybetti

Emre Gönlüşen hayatını kaybetti

9 Ağustos 2020 Pazar  |   Günlük

Uzun süredir kanserle mücadele eden spor spikeri Emre Gönlüşen, 2. kez yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. 

Vefat haberinin ardından spor camiasından ve spor basınından birçok taziye mesajı yayınlandı. 

Güntekin Onay sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Emre Gönlüşen’i maalesef kaybettik. Harika bir insandı. Nazik, kültürlü, iyi kalpliydi. Harika bir babaydı. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Çok acı, çok. Nurlar içinde yatsın. Canım kardeşim benim." ifadelerini kullandı. 

Gönlüşen'in çalıştığı kurum olan beIN Sports'un program müdürü Murat Caner: "Emre Gönlüşen çalışmayı seven, hayatı seven ve tüm zorluklara rağmen tutunabileceği anı yakalayabilen harika bir insandı. Ailesine aşık bir aile babası. Sabahlara kadar konuşurduk. Müzisyendi. O çalar, söyler, ben dinlerdim" ifadelerini kullanarak ünlü spikere veda etti. 

Galatasaray:

"Spor spikeri Emre Gönlüşen'in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Emre Gönlüşen'e Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve Türk spor camiasına başsağlığı diliyoruz. "

Fenerbahçe:

"Spor spikeri Emre Gönlüşen’in vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhum’a Allah’tan rahmet; yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz."

(Medyaradar)