Derbi ve hakem

Derbi ve hakem

22 Ekim 2017 Pazar  |   Mentor

Bu maçın ortaya çıkardığı net gerçekler var.

1- Cüneyt Çakır Fenerbahçe düşmanı.

2- Aykut Kocaman kötü teknik direktör.

3- Volkan Demirel kötü kaleci.

4- Galatasaray bu yarışı sonuna kadar götüremez.

Cüneyt Çakır'la başlayalım; Mariano orta yapan Hasan Ali topu ceza sahasına gönderdikten sonra uçan tekme ile Hasan Ali'nin kaval kemiğine tekme attı, top yok, yaralayıcı hareket doğrudan kırmızı sarı ile geçiştirdi.

Serdar Aziz, ayakları birbirine dolaşıp düştü top Janssen'in önünde kaldı, vurdu top filelerde karar faul oysa nizami goldü.

Denayer, kayarak müdahale çift taban Josef'i biçti, daha önce aynı pozisyonda Mehmet Topal ve İsmail Köybaşı atılmıştı ama Denayer atılmadı, sadece sarı kart.

Belhanda, Ozan'a tokat attı rakibin yüzüne her türlü hareket sarı sonra topu yumrukladı ikinci sarı ve kırmız olmalıydı ama sadece sarı.

Aykut Kocaman, rakip hiçbir şey oynamadı ama ona rağmen Fenerbahçe'yi kontrollü oyun saçmalığı ile kendi sahasına hapsetti, asla hücumu düşünmedi rakibin 10 kişi kalmasından sonra bile bu saçmalığı sürdürdü ve  Fenerbahçe 2 puan kaybetti. Biraz önde oynamayı düşünse rahat kazanabileceği maçtı.

Kameni, direk dibinden iki top çıkardı Volkan olsa ikisi de goldü, yıllardır direk dibine ulaştığını bile görmedim.

Galatasaray, bütün başarısız inişe geçmiş yıldızları topladılar, hiçbir şey oynayamadılar, Fenerbahçe hocası biraz cesur olsa çok kötü bir sonuç alırlardı, önlerine zor bir fikstür var, ilk yarıyı lider kapatmaları çok zor. 

Sonuç; Cüneyt Çakır asla Fenerbahçe maçı yönetmemeli.

Aykut Kocaman asla Fenerbahçe'nin düzeyinde değil.

Volkan Demirel bir daha asla Fenerbahçe kalesine geçmemeli.

QTM'nin Cüneyt Çakır'a övgüler düzeceği ve onu bir sonraki Fenerbahçe cinayeti için hazır tutacakları, hatta Fenerbahçe'yi kolladı diyeceklerine bahse girerim.