CNN Türk'te değişiklikler

CNN Türk'te değişiklikler

5 Eylül 2019 Perşembe  |   Günlük

CNN Türk’te Mine Uzun’un sunumuyla hafta içi her gün 09.00’da ekranlara gelen Parametre’de iki isimle yolların ayrıldığı öğrenildi. 

Hakan Çelik, Ercan Gürses, Murat Çelik, Dicle Canova ve Serkan Demirtaş’ın yorumcu olarak katıldığı programda bundan böyle Posta Gazetesi köşe yazarı Murat Çelik ve Hürriyet Daily News Ankara Temsilcisi Serkan Demirtaş yer almayacak. 

Ekonomiden siyasete kadar gündemdeki tüm konuların ele alındığı programda neden böyle bir küçülmeye gidildiği ise henüz bilinmiyor. 

A Haber kökenli Murat Yancı'nın Genel Müdürlük koltuğuna oturmasının ardından alınan bu kararın sebebi merak konusu oldu. 

CNN Türk’te sabah programı ile izleyici karşısına çıkan Büşra Sanay’la ilgili bir süredir devam eden muamma da açıklığa kavuştu. 

Son dönemde ekranlarda görünmeyen deneyimli isim, artık yoluna CNN Türk’te yayınlanan ‘Afiş’ programını sunarak devam edecek. 

Sanay, sosyal medya hesabından, “Bir süredir soruyorsunuz arkadaşlar “sabahları göremiyoruz ayrıldınız mı?” diye. Hayır ayrılmadım yeni bir yolda yürüyeceğim. 10 yıldır CNN Türk’te haber spikeri olarak devam eden iş hayatım artık burada programda devam edecek. Kültür sanatın nabzını tutan en iyi kültür sanat programlarından biri olan, yıllardır CNN Türk ekranında izlediğiniz Afiş programında artık göreceksiniz beni. İlgi ve merakınız için çok teşekkür ederim. Gönlümdesiniz” ifadeleriyle programın sunucusu olduğunu duyurdu.

(Medyaradar)